Pasirinkite kalbą

ltenetfrdelvplrues

JAU APSILANKĖ

Straipsnių peržiūros:
409180

Apklausa

Ar radote visą reikalinga informaciją?
Kaip vertinate mūsų paslaugas?

PAGRINDINIAI REIKALAVIMAI

 1. Lankyti leidžiama šiems asmenims:
 2. 1.asmenims persirgusiems COVID-19 liga (koronaviruso infekcija), kai diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu ir nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne daugiau kaip 180 dienų (toliau – persirgęs asmuo);
 3. 2.asmenims, paskiepytiems Europos Sąjungos vaistinių preparatų registre įregistruota COVID-19 (koronaviruso infekcija) vakcina pagal skiepijimo schemą (toliau – paskiepytas asmuo).
 4. Privalomi pateikti persirgimą ar paskiepijimą patvirtinantys dokumentai::
 5. 1.elektroninės sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo infrastruktūros informacinės sistemos (toliau - ESPBI IS) vakcinacijos išrašas arba teigiamo laboratorinio laboratorinio tyrimo (SARS-CoV-2 PGR tyrimo ar antigeno testo) rezultatų (duomenų) protokolą, kuriuos asmuo gali pateikti atspausdintus arba išsaugotus skaitmeniniu formatu, arba tiesiogiai prisijungęs prie ESPBI IS.
 6. 2.asmens sveikatos priežiūros įstaigos išduotą dokumentą, patvirtinantį, kad asmuo persirgo COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) arba nurodantį, kad asmens skiepijimas Sąjungos vaistinių preparatų registre įregistruota COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina pagal skiepijimo schemą yra baigtas, kurį asmuo gali pateikti atspausdintą arba išsaugotą skaitmeniniu formatu.

REIKALAVIMAI GYVENTOJŲ LANKYTOJAMS

 1. Gyventojus lankyti ir bendrauti su jais gali tik asmenys, neturintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (pvz. nekarščiuoja, nesloguoja, nekosi, nepasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) ir (ar) kitų užkrečiamųjų ligų požymių.
 2. Gyventojus lankyti draudžiama asmenims, kuriems yra taikomas saviizoliacijos režimas, kurie 14 dienų laikotarpyje yra grįžę iš užsienio šalių kurios yra įtrauktos į COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) paveiktų šalių sąrašą.
 3. Lankytojai atvykę į globos įstaigą privalo dezinfekuoti rankas rankų dezinfekantu esančiu prie įstaigos centrinio įėjimo ir pasimatuoti kūno temperatūrą.
 4. Gyventojus lankantys asmenys viso lankymo metu privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones). Jei lankymo vieta yra įstaigos lauko teritorija, gyventojus lankantiems asmenims, rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones).
 5. Lankytojas (-ai) norėdami aplankyti gyventoją, privalo ne vėliau kaip prieš vieną darbo dieną iki 17:00 val., jei planuojamas lankymas savaitgalio ar švenčių dienomis ne vėliau kaip paskutinę darbo dieną iki 17:00 val. einančią prieš savaitgalio ar švenčių dienas, informuoti lankomo gyventojo socialinį darbuotoją apie numatomą lankymo dieną ir valandą.

GYVENTOJŲ LANKYMO SĄLYGOS

 1. Įstaigos gyventojų lankymo laikas: darbo dienomis, nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 10:00 val. iki 12:00 val. ir nuo 15:00 iki 18:00 val., šeštadieniais, sekmadieniais ir švenčių dienomis nuo 10:00 val. iki 12:00 val. ir nuo 15:00 iki 19:00 val.
 2. Vieną gyventoją lankančių asmenų skaičius negali būti didesnis nei 4 asmenys, jei lankoma įstaigos lauko teritorijoje ir ne daugiau kaip du lankantys asmenys jei lankoma įstaigos vidaus patalpose.
 3. Lankymo trukmė gali būti ne ilgesnė nei 15 min., išskyrus jei lankymo vieta yra įstaigos lauko teritorija, bet ne ilgiau nei iki 18 val.
 4. Susitikimo, įstaigos vidaus patalpose, metu persirgusiems ir paskiepytiems gyventojams rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones) ir privaloma laikytis rekomenduojamo atstumo.
 5. Susitikimo, įstaigos lauko teritorijoje, metu gyventojams rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones) ir privaloma laikytis rekomenduojamo atstumo.
 6. Lankytojams, lankymo metu, privaloma laikytis saugaus (rekomenduojamo) atstumo ir vengti fizinio kontakto su gyventoju.

© 2016 VILIAUS GAIGALAIČIO GLOBOS NAMAI

n1n namukas struktura

logo 1

Tikslus laikas

Biudžetinė įstaiga

Viliaus Gaigalaičio globos namai

adresas Klaipėdos g. 53,  LT-96155  Gargždai

tel./faks.: (8~46)  47 04 83, (8~46)  47 04 84

Juridinių asmenų registras, kodas 190793986

el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

herbas

Untitled

E valdzia

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.