Pasirinkite kalbą

ltenetfrdelvplrues

JAU APSILANKĖ

Straipsnių peržiūros:
409148

Apklausa

Ar radote visą reikalinga informaciją?
Kaip vertinate mūsų paslaugas?

2021-04-01

Balandžio 1-ąją – Juokų arba Melagių dieną – tiesiog būtina pokštauti, ką nors nepiktai apgauti, ir niekas neturi teisės už tai supykti. Užtat tą dieną visi verčiasi per galvas, stengdamiesi sukurpti kuo įtikinamesnį melą ir šmaikščiai apmauti savo bičiulį. Kas tokią dieną apgautas supyks, tam visus metus nesiseks.  Psichologas A. Miuntė, tarsi patvirtindamas šią taisyklę, pritaria, kad „nė pats velnias nepajėgs susidoroti su žmogumi, kol šis neprarado sugebėjimo juoktis“.

Šiemet mūsų globos namų saviveiklininkai paruošė trumpą jumoristinę Melų dienai skirtą programėlę ir pakvietė visus ją stebėti į globos namų kiemelį arba balkoną. Šokėjai ir dainininkai visiems dovanojo gerą nuotaiką.

Puikios nuotaikos nesugadino nei purškiantis lietus, nei stipresnis vėjo gūsis. Išsiskirstėme džiaugdamiesi galimybe bent trumpai pasidžiaugti bendryste ir pajuokauti apie pandemijos apsunkintą kasdienybę.

© 2016 VILIAUS GAIGALAIČIO GLOBOS NAMAI

n1n namukas struktura

logo 1

Tikslus laikas

Biudžetinė įstaiga

Viliaus Gaigalaičio globos namai

adresas Klaipėdos g. 53,  LT-96155  Gargždai

tel./faks.: (8~46)  47 04 83, (8~46)  47 04 84

Juridinių asmenų registras, kodas 190793986

el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

herbas

Untitled

E valdzia

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.